Axiomet AX-3003L-3
Pwr sup.unit: laboratory; Channels: 3; 0÷30VDC; 0÷30VDC; 5VDC; 0÷3A
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码AX-3003L-3